ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ
КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ ЦЕНТРА КИТАЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ «ДАО ДЕ»

(редакція діє з 18.03.2020)

1. ВСТУП

Користування послугами Центра Китайскої Культури «ДАО ДЕ» у Києві, в тому числі сайтом http://daode.com.ua/, іншими ресурсами Центру (далі «Центр»), а також користування продуктами та послугами, пропонованими в Центрі (далі по тексту «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем Центру) і нами — Центром Кітайскої Культури «ДАО ДЕ» у Києві (далі по тексту «адміністрацією Центру», «нами» або «ми»).

У цьому документі описані основні положення цього договору, а також викладені деякі його умови.

Для послуг, що надаються на території України, під Центром Кітайскої Культури «ДАО ДЕ» у Києві розуміється: Фізична особа-підприємець ГНІТКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (КОД ЄДРПОУ 2961914157).

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з Центром «ДАО ДЕ» завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.

Окрім Загальних умов, ваш договір з Центром «ДАО ДЕ» також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, що діють у відношенні Послуг (далі іменуються «Додаткові умови»).

Загальні умови і Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

Для отримання можливості користування Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користування Послугами Центра «ДАО ДЕ» забороняється.

Прийняти Умови за допомогою таких дій:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті; або

(Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг як прийняття Умов.

Користуючись сайтом Центра або пропонованими на сайті послугами ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не згодні з цими Загальними Умовами або Додатковими умовами, опублікованими на сайті — залиште сайт і припиніть використовувати Послуги.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом Центру «ДАО ДЕ», а також Послугами, які ми пропонуємо на сайті http://daode.com.ua/ і інших сайтах Центру «ДАО ДЕ».

Умови користування послугами і матеріалами Центру «ДАО ДЕ».

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає умови і користується Послугами Центру «ДАО ДЕ».

Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18-річного віку.

Додаткові умови та положення

Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту Центру «ДАО ДЕ», на сторінках замовлення послуг ( «інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що направляються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг і користування сайтом, укладеного з нами.

Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування послугами Центру «ДАО ДЕ», обов’язкові для виконання.

4. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ ЦЕНТРУ «ДАО ДЕ»

Послуги і безкоштовні матеріали

Обсяг Послуг доступних вам, залежить від умов придбаного продукту і пакета послуг.

Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту Центру «ДАО ДЕ» і поширюваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.

У разі придбання пакета платних послуг або бронювання участі в заході, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів Центру «ДАО ДЕ». Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату, забронювати участь в живому заході (оффлайн-семінарі, або регулярних заняттях) або ж оформити щомісячну передплату на Послуги.

Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте в процесі оформлення передплати.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання, вам необхідно придбати такі Послуги окремо.

Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни і вартість послуг

Вартість придбаних вами послуг (пакета послуг в рамках програми навчання, курсу або щомісячної підписки), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті або повинні бути вказані в письмовому юридичному повідомленні — повідомленні, направленому вам за адресою електронної пошти, вказаною під час реєстрації або оформлення замовлення на сайті.

5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, залиште сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали по номеру телефону і email, зазначеним при реєстрації. В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх Умов і правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користуванні послугами, пропонованими Центром «ДАО ДЕ». Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує діяльність Центру «ДАО ДЕ», функціонування сайту, Послуг або пов’язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов’язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

6. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати, а також від того, оформляєте ви замовлення на Послуги вперше або ж ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.

Момент укладання договору

Відвідуючи сайт Центру «ДАО ДЕ» і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.

Реєструючись на безкоштовне онлайн-заняття або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання послуги, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі купівлі квитків на живі заході (оффлайн-тренування, інтенсив, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови — Умови підписки.

В разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами, сплативши пропонований пакет послуг разово або оформивши щомісячну передплату.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на сайті Центру «ДАО ДЕ» або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення — оплати послуг, квитків або підписки.

Ви також завжди можете зв’язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення.

7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги/передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиняється автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.

Підписка

Підписка на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписані, чи ні.

Безстроковий доступ до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних матеріалів безстроково. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту без обмеження терміну, але до моменту існування сайту, або контенту на сайті.

8. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання вибраної послуги або квитка на живий захід на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, в момент оформлення підписки (успішного введення платежів) відбувається прив’язка карти до аккаунту користувача і кошти списуються з прив’язаною карти автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах передплати. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг в новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов’язань

Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

9. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов’язані повідомити про скоєний платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті Центру «ДАО ДЕ». Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і/або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

10. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ ЦЕНТРУ «ДАО ДЕ»

Залежно від замовлених послуг або придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Ми надаємо вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в некомерційних цілях на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакету участі або підписки.

Ви попереджені, що фотозйомка, аудіо-, відеозапис процесу навчання (онлайн-тренувань, інтенсивів, семінарів, і живих заходів) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги, ви не будете допущені до отримання послуг.

Використання інтелектуальної власності

Всі матеріали, розміщені на сайті Центру «ДАО ДЕ» http://daode.com.ua/ і інших сайтах Центру, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об’єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать Центру «ДАО ДЕ».

Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або надаються користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.

Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торгівельне найменування «ДАО ДЕ» («Дао Дэ», DaoDe, Dao De) зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати не обмінювати і не перепродавати Послуги в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано Вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об’єкти інтелектуальної власності без нашої письмової згоди.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

11. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОСЛУГИ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини, незалежно від Загальних і Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами Центру «ДАО ДЕ» принесе вам досягнення поліпшення здоров’я і будь-яких інших результатів. Дані, що надаються в процесі використання вами платних і безкоштовних матеріалів сайту, носять лише рекомендаційний характер.

Купуючи платні послуги або використовуючи безкоштовний контент, ви погоджуєтеся, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це односторонню відповідальність.

Центр «ДАО ДЕ» не несе ніякої відповідальності за можливе нанесення шкоди здоров’ю, та інші ризики, які можуть виникнути при використанні матеріалів Центру «ДАО ДЕ». Результати, які ви отримуєте в процесі використання технік, вправ і рекомендацій, викладених на сайті або отриманих на оффлайн-заходах, залежать від багатьох факторів, які носять виключно індивідуальних характер і залежать від того, хто навчається. До них відносяться ваш вік і стан здоров’я, ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань i рекомендацій, які ви отримуєте в процесі навчання, а також місця проживання та навколишнього середовища в момент використання вами технік і знань.

Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами. Надані на сайті історії успіху наведені в якості демонстрації результатів конкретних людей, і не є обіцянкою чи гарантією досягнення вами таких же результатів, навіть в разі копіювання дій, які були зроблені цими людьми для досягнення певних результатів. Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас з приводу отриманих вами результатів в процесі використання контенту і користування послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших інструкторів, методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.

12. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов’язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:

— порушення Умов та порядку надання послуг;

— порушення термінів надання послуг;

— надання Послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:

— неможливість надання послуг з причин від нас не залежать, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв’язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам;

— за повні або часткові переривання надання послуг, пов’язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача);

— порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг;

— втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;

— будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.

Ви несете відповідальність за:

— за достовірність і правильність реєстраційних даних і платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення;

— використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;

— використання матеріалів, розміщених на сайті або надаються в ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;

— порушення Умов користування послугами;

— порушення умов платежу;

— втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.

У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:

— продовженням термінів надання послуг, або

— наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов’язань.

Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗМІЩЕНІ ВАМИ МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах в процесі користування послугами Центру «ДАО ДЕ». Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов’язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб. Справжнє стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов’язані не порушувати прав третіх осіб при розміщенні коментарів/відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

Відшкодування шкоди

Якщо ви порушуєте вимоги Умов, ви зобов’язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв’язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред’являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.

14. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ

Умови діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані Центром «ДАО ДЕ».

Припинення дії (відгук) даних умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов’язання і відповідальність, які діяли для Вас і Центру «ДАО ДЕ», і виникли до моменту припинення дії Умов.

15. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв’язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі в живому заході, діє до повного виконання зобов’язань сторонами.

Договір про надання послуг, укладений в зв’язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки і, в разі продовження (автоматичного продовження) підписки, продовжується на термін продовження підписки.

16. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

Ви маєте право припинити користування сайтом і послугами в будь-який час, без пояснення причин.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті або за імейлом admin@daode.com.ua.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступних послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування живого заходи, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів Центру «ДАО ДЕ» не буде повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.

Ми можемо в будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

(А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або здійснили дії, які явно свідчать про що Ви не бажаєте або нездатності дотримуватися Умови), або

(Б) ми змушені зробити це по вимогам законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) Центр «ДАО ДЕ» припиняє надання послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Центру «ДАО ДЕ» або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

Підписка

Кожна підписка на послуги Центру «ДАО ДЕ» повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без вказівки причин в будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду на який підписка була продовжена.

Ви можете скасувати будь-яку підписку на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідну настройку в вашому кабінеті користувача і Відв’яжіть платіжну карту. Ви також можете відмовитися від підписки направивши нам email-повідомлення за адресою admin@daode.com.ua.

Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального терміну передплати або періоду, на який підписка була продовжена, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до запланованої дати скасування.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду користувача або скасувати вашу підписку негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або ці Загальні умови та положення, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

17. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання і захист ваших персональних даних.

18. ЗМІНИ В УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію Загальних Умов. Настійно рекомендується часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни Додаткових Умов, ми розмістимо нову редакцію додаткових умов безпосередньо на сторінці з описом продукту.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов і положень, і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми безумовно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

19. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ

Загальні і Додаткові Умови складають повну юридичну угоду (договір про надання послуг і користування сайтом) між Вами і Центром «ДАО ДЕ», регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між Вами і Центром «ДАО ДЕ».

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між Додатковими умовами і Загальними умовами, положення Додаткових умов, що відносяться до відповідної Послуги, мають переважну силу.

Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключене з Умов, із збереженням дії інших положень Умов. Решта положень Умов і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Право, що застосовується

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України.

20. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно до юридичних осіб в даних Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона уповноважена брати зобов’язання від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями щоб приймати Умови від вашого імені.

21. ЗГОДА НА ФОТО-ВІДЕОЗЙОМКУ

Відвідуючи будь-які оффлайн-заходи Центру «ДАО ДЕ» (оффлайн-тренування, семінари, інтенсіви і інші виїзні заходи), ви надаєте згоду на фото- і відеозйомку івенту з вашою участю, а також теле- або радіотрансляцію заходу.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми згодом можемо використовувати фото- і відеоматеріали, які містять ваше зображення.

22. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКІВ ПОСЛУГ

Фізична особа-підприємець ГНІТКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

62461, Харківська обл., Харківський район, місто Південне, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 7,
КОД ЄДРПОУ 2961914157